If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.
  • Cool sam
  • Gladan sam
  • Ljut sam
  • Lud sam
  • Napusen sam
  • Pijan sam
  • Place mi se
  • Sretan sam
  • Umoran sam
  • Results 1 to 2 of 2

    Thread: Pravila download zone

    Threaded View

    1. #1
      Special Friend
      This user has no status.
       
      ----
       
      dana's Avatar
      Join Date
      Nov 2008
      Location
      požega
      Posts
      3,314
      Chats
      3
      Thanks
      1
      Thanked 16 Times in 6 Posts
      Local Date
      28-03-2024
      Local Time
      16:23

      Angry Pravila download zone

      PRAVILA DOWNLOAD ZONE

      Mole se svi ?lanovi koji postaju u download zonu da se pridržavaju sljede?ih pravila jer ?e u suprotnom biti opomenuti i banirani na 7 dana!Hvala svima na razumjevanju!!

      1.Pravila za music download:
      U music download zoni postoji 16 podforuma razli?ite vrste glazbe tako da se svaka vrsta stavlja gdje pripada da nam svima bude lakše na?i ono što tražimo!
      2.Pravila za movie download:
      Postoji 5 podforuma a oni su:
      1.xy filmovi-tu pripadaju filmovi na hrvatskom i srpskom jeziku,te ima pod forum za xy serije.
      2.seriju-tu pripadaju serije na stranom jeziku.
      3.kolekcije filmova-u ovaj forum se stavljaju kolekcije filmova neovisno dali se radi o kolekciji filma ili glumca moraju se staviti svi djelovi kolekcije zna?i ako neki glumac ima 10 filmova sve treba staviti.
      4.Filmovi do 500mb-ovdje se stavljaju isklju?ivo filmovi DO 500mb koji moraju imati titlove odnosno prijevod u sebi,tako?er postoje 2 podforuma xy filmovi i strani tako da se treba voditi ra?una o tome!
      5.movie download-to osnovni dio u koji se stavljaju svi ostali filmovi koji su ve?i od 500mb i koji nemoraju imati titlove.

      3.Crtani download:
      Postoje 4 podforuma:
      1.do 300mb sinkronizirani crti?i
      2.sinkronizirani crti?i od 25mb
      3.audio pri?e za djecu
      4.i ostali sinkronozirani crti?i ve?i od 300mb

      4.Dokumentarni filmovi
      To je forum za dokumentarne filmove i serije

      5.Ps games
      To su igrice za kompjuter

      6.PS2 games
      To su igrice za ps

      7.Nintendo igrica

      8.E Books
      To je dio foruma u koji se stavljaju knjige,?asopisi,stripovi,novine,tutoriali....


      Još jednom mole se svi koji postaju u download zonu da se pridržavaju pravila hvala svima!!!!
      [blink:hpz2xxb7]SatVenus Team[/blink:hpz2xxb7]

    2. The Following 11 Users Say Thank You to dana For This Useful Post:

      310560 (17-11-2019), briferboy (20-03-2011), brzi0000 (29-12-2019), christiansandal (26-09-2016), imok44 (05-09-2020), Lujdzo (02-07-2011), Michal (01-01-2011), Newword (14-04-2019), onlinediscounte (19-07-2018), perraka (26-04-2023), stojke260 (20-01-2021)

    Thread Information

    Users Browsing this Thread

    There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

       

    Bookmarks

    Posting Permissions

    • You may not post new threads
    • You may not post replies
    • You may not post attachments
    • You may not edit your posts
    Security Check