If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.
  • Cool sam
  • Gladan sam
  • Ljut sam
  • Lud sam
  • Napusen sam
  • Pijan sam
  • Place mi se
  • Sretan sam
  • Umoran sam
  • Results 1 to 2 of 2

    Thread: Pravilnik postanja i čićenja atachmenta

    Threaded View

    1. #1
      Owner-Vlasnik
      super sam
       
      Cool sam
       
      hi-men's Avatar
      Join Date
      Jan 2008
      Location
      Bosnia Odzak
      Posts
      10,611
      Chats
      649
      Thanks
      2,517
      Thanked 2,094 Times in 811 Posts
      Local Date
      28-03-2024
      Local Time
      17:17

      Pravilnik postanja i čićenja atachmenta

      Pravilnik postanja i čišćenja atachmenta

      Pravila oko postavljanja fileova-(atachmenta)

      Pravilo: Kod svakog postavljanja novih kljuceva u pojedine rubrike brišu se stari atachmenti-tj. kljucevi , nije dozvoljeno uklanjanje starih softwarea, lista kanala ili alata obzirom da isti smiju ukloniti samo moderatori.
      Ukoliko postoji potreba za uklanjanjem starog sw-a ili liste kanala odnosno alata uploader može u ovoj rubrici od moderatora zatraziti uklanjanje sw-a odnosno liste kanala ili alata.


      Zasto ciscenje? Radi veće preglednosti foruma-a, radi boljih i bržih akcija na forumu i radi uštede resursa foruma.

      Kako izbrisati atachment? Jednostavno-mozete preko korisnicke ploce -idete na atachment -oznacite koje zelite izbrisat i obrisete.
      Ili editirate svoj post -idete na vise opcija -pa na atachment -i stisnete kraj atachmenta remove.


      Posebno i ponovno naglašavam da se ne brišu stari Sw,liste i alati obzirom da iste može ukloniti samo moderator

      - U slučaju nepoštivanja pravilnika točnije ne uklanjanja starih ključeva uploaderu se od strane moderatora može izreći opomena

      -u slučaju nepoštivanja opomene ili brisanja starog sw-a, liste kanala ili alata uploaderu se od strane moderatora ili administratora izriče bann na 7 dana

      - u slučaju daljnjeg nepoštivanja i ponavljanja nedozvoljene radnje na zahtjev moderatora uploaderu se od strane administratora oduzima status.


      Jos samo da napomenem,da je strogo zabranjeno diskutirati i postavljati pitanja u sekcijama sa kljucevima-za to upotrebljavajte podforume!!!

      Kljucevi se postavljaju iskljucivo u Txt formatu ili u code!!!Svako nepostivanje pravila ubuduce bit ce upozoreno,a ako ce se to i dalje ponavljat i sankcionirano!


      Code:
      Only the registered members can see the link. Register here

      Ako vam roditelji nikad nisu imali djece, postoji velika mogu?nost da ih ne?ete imati ni vi



      NOVI TRENUTNI VU Uno4K
      VUSOLOSE WHITE
      GOLDEN INTERSTAR XPEED LX1
      Optibox 3800 Motor 120 antena
      Yu Ma Tu Mxplus1100
      Dreambox 500s Clone
      Dreambox 800HD Clone Sim 2.01
      AlienHD 8900
      Alma2200 HD
      Edision HD
      Vu+SoloHD
      Dreambox 500HD Ferari Sim
      Mag 250,254,256
      Media Art7 Android Resiver



    2. The Following 10 Users Say Thank You to hi-men For This Useful Post:

      beli1910 (01-03-2011), br@nd@o (05-04-2012), briferboy (20-03-2011), christiansandal (26-09-2016), jopidane (04-03-2011), milanp (20-06-2014), onlinediscounte (19-07-2018), panter666 (01-03-2011), sandrije (01-03-2011), senky (20-03-2011)

    Thread Information

    Users Browsing this Thread

    There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

       

    Bookmarks

    Posting Permissions

    • You may not post new threads
    • You may not post replies
    • You may not post attachments
    • You may not edit your posts
    Security Check